Xml Başvuru Sözleşmesi

XML KAYIT SÖZLEŞMESİ

XML Bayilik sistemimize başvuru yapabilmek için öncelikle bir vergi mükellefiyetinizin olması gerekmektedir. Başvurunuzu aşağıdaki form aracılığı ile yapabilirsiniz.
Başvurunuzun bize ulaşmasının ardından gerekli kontrol yapıldıktan sonra uygun görüldüğü takdirde iş ortaklığınız aktif edilmektedir.

GENEL ŞARTLAR

Web sitenizden XML ile ürün Çekimi için yazılım ve entegre süreci tarafınıza aittir. 

KULLANIM BEDELİ

XML linkimiz tamamen ücretsizdir.

SİPARİŞ

Siparişlerinizi dilerseniz depomuzdan kendiniz teslim alabilir veya İnternet üzerinden Bayi girişi yaparak sipariş oluşturabilirsiniz.

İnternet üzerinde sipariş oluşturmak için ;
Bayilik başvurunuz oluşturulduktan sonra size verilen giriş bilgileriniz ile bayi girişi  bölümünden giriş yaparak bayilere özel fiyatlarla siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Siparişlerinizin ödemelerini anlaşma şartlarımıza göre, sipariş sırasında Kredi Kartı veya Havale/EFT seçeneği ile yapabilirsiniz.
İnternette yapılan siparişler ödeme şartları göz önünde bulundurarak 2 iş günü içinde kargoya verilecektir.
KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR. 

KÂR MARJI

XML Bayilerimize verilen XML çıktısında tavsiye edilen satış fiyatı verilmektedir. Tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden %20 ile %50 arasına değişen oranlarla kâr marjınız olabilmektedir. Anlaşma Şartlarımıza göre iskonto oranları artmaktadır.
Ürünleri  tavsiye edilen satış fiyatı altında olmamak kaydı ile istediğiniz fiyattan satışını yapabilirsiniz.

İADE ve GARANTİ ŞARTLARI

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmus tekrar satılabilirlik vasfını kaybetmis, bir baska müşteri tarafından satın alınamayacak olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir. Tüm ürünler kargoya verilmeden önce mutlaka kamera denetiminde kontrol edilir.
Kargoda olusabilecek sorunlar için mutlaka müşterinizi uyarmanız, ilgili kargo kuryesi yanında paketini açması ve kontrol etmesi, herhangi bir sorun ile karşılaşılması halinde mutlaka hasar tespit tutanagı tutturulmalı aksi takdirde hasarlarda ki sorumluluk alıcı ve satıcıya aittir.

XML TEDARİĞİ ve KULLANIMI

Ürün resimlerini tüm sosyal medya hesapları üzerinde kullanabilirsiniz. Dilediğiniz tüm platformlarda satış yapabilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

-XML linkiniz hangi aralıklar ile güncellenmektedir?
-Linkimiz günde 1 defa sabah 09:00 - 10:00 arası güncellenmektedir.

-Fiyat için hangi parametre kullanmalıyız?
-Ana ürünlerde ve alt ürünlerde satış fiyatı 
  parametresini kullanmalısınız. Bu fiyat size tavsiye edilen satış fiyatımızdır. 
Fiyata  KDV Dahil Değildir.

-Fiyatlara KDV DAHİL midir ?
-Fiyatlarımıza KDV DAHİL DEĞİLDİR.   Kdv'yi  xml'de 
  parametresinden Çekebilirsiniz. 

-Xml Linki Neden Değişti ?
-
 Daha Önceki Linkimizde Fiyatlarımıza kdv dahil olup  Kdv oranı sıfırdı.. Bayilerimizin , sanal pazarlarda ve mağazalarda kdv belirsizliği nedeniyle problem yaşadıklarından dolayı Xml linkimizi güncelledik.

-Xml Linkinde Neler Değişti?
-
 Yeni Linkimizde Aynı Parametreler geçerli olup , fiyatlarda kdv dahil değildir. Kdv Oranı parametresiyle belirtilmiştir. Bayiler Satış Fiyatını Belirlerken KDV oranı göz önünde bulundurmaları gerekir.

-Xml  Hakkında Bilgi Almak İçin Kimlerle İletişime Geçmeliyim?
-
 Yeni Xml Linkinizi Alamayan Bayiler Bölgenizden Sorumlu Olan Pazarlamacı Arkadaşlar ile  veya tarafımıza destek@limanbalikcilik.com üzerinden veya Xml kayıt ekranından istekte bulunabilirsiniz. Xml kayıt ekranına geçmek için > Tıklayınız.

Bölgenize Hangi Pazarlamacı Bakıyor Bilgisini almak için Tıklayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.